تیگو 7 جدید

تیم تحریریه مدیران خودرو 1397-08-28

نمایندگی مدیران‌خودرو MVM350 یکی از کامل‌ترین و منحصربه‌فردترین نمایندگان مدیران خودرو که خود جزو اولین واردکنندگان خودروهای شاسی‌بلند چینی در کشور است و مدل‌های مختلف با امکانات رفاهی قابل‌قبول و قیمت مناسب را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. از محصولات نمایندگی مدیران‌خودرو MVM350 می‌توان به X33، X22 و تیگو 5 اشاره کرد که در سال‌های اخیر با فروش موفق و رو به بالایی روبه‌رو بوده‌اند. این حجم فروش به نمایندگی مدیران‌خودرو MVM350 امکان عرضه‌ی مدل‌های تازه‌ای در این کلاس را داده است.

تفاوت های تیگو 7 جدید و قدیم

نمایندگی مدیران‌خودرو MVM350 پس از کسب موفقیت در فروش تیگو 7 (TIGGO 7) پرچم‌دار محصولات چری در ایران که حدود 1.5 سال از حضورش در بازار می‌گذرد و البته در این مدت با افزایش قیمت قابل‌توجهی روبرو بوده است؛ به فروش مدل جدید این خودرو کهTIGGO 7 new نام دارد و محصول 2018 کمپانی چری است، پرداخته که در این مطلب با جزئیات آن آشنا می‌شویم. مدل جدید چری تیگو 7 (TIGGO 7) دارد با تغییرات در فضای داخلی و آپشن‌ها راهی بازار خواهد شد و نمایندگی مدیران‌خودرو MVM350 روز سه‌شنبه مورخ 29 آبانماه 1397 این محصول را معرفی و فروش آن را آغاز خواهد کرد.

تفاوت های تیگو 7 جدید و قدیم

مدل جدید چری تیگو 7 جدید (TIGGO 7 new)

 با تغییرات در فضای داخلی و آپشن‌ها راهی بازار خواهد شد و شرکت مدیران خودرو روز سه‌شنبه مورخ 29 آبانماه این محصول را معرفی و فروش آن را آغاز خواهد کرد. از جمله تغییرات این خودرو می‌توان به رینگ‌های جدید با طراحی به روزتر، رنگ صندلی‌ها و پوشش داشبورد به رنگ قهوه‌ای تیره، در کنار پوشش درب‌ها از چرم قهوه‌ای، همچنین داشبورد خودرو از پوشش نرم و طرح جدید کنسول چری تیگو 7 جدید (TIGGO 7 new) اشاره کرد که در مجموع خودرو را لوکس‌تر کرده است. در واقع چری به هیچ‌گونه تغییر ظاهری در تیگو 7 جدید (TIGGO 7 new) اشاره نکرده و تمامی تغییرات در کابین رخ داده‌اند. البته تنها تغییر ظاهری استفاده از رینگ‌های جدید است و در صورت وجود دیگر تغییرات ظاهری خبر آن به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید.

تفاوت های تیگو 7 جدید و قدیم

کابین چری تیگو 7 جدید (TIGGO 7 new)

کابین تیگو 7 فعلی اگرچه طراحی یکدست و نسبتاً مدرنی دارد اما انتقاداتی هم به آن وجود داشته که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به پلاستیک‌های سفت و خشک‌ روی داشبورد و همچنین استفاده از برخی عناصر بکار رفته در خودروهای ارزان‌تر همچون ام وی ام X22 اشاره کرد. چری نیز دقیقاً همین بازخوردها را دریافت کرده و در چری تیگو 7 جدید (TIGGO 7 new) اقدام به رفع آن‌ها کرده است. در چری تیگو 7 جدید (TIGGO 7 new) بجای تریم نارنجی یا آجری رنگ روی داشبورد، صندلی‌ها و پانل درب‌ها از رنگ قهوه‌ای تیره استفاده شده که قطعاً ظاهر لوکس‌تری را به ارمغان آورده است.

تفاوت های تیگو 7 جدید و قدیم

شاید مهم‌ترین تغییر کابین در چری تیگو 7 جدید (TIGGO 7 new) که کاملاً کاربرپسند است حذف ترمزدستی سنتی و استفاده از ترمز پارک الکترونیکی و اتو هلد می‌باشد. استفاده از این ویژگی‌ها باعث بهبود نمای کنسول شده است. همچنین دکمه‌های مربوط به گرم‌کن صندلی‌ها نیز تغییر یافته و اهرم گردان نمایشی که هیچ کاربردی هم نداشت حذف گردیده است. چند تغییر کوچک روی پانل درب‌ها اعمال شده که یکی از آن‌ها دستگیره‌هایی با طراحی جدید و دیگری هم پوشش لوکس‌تر با دوخت متفاوت می‌باشد. چری همچنین در نسخه چری تیگو 7 جدید (TIGGO 7 new) از متریال نرم‌تر برای داشبورد استفاده کرده که حس لوکس‌تری ایجاد می‌کند.

شرایط فروش تیگو 7 جدید را مشاهده نمایید.

نظرات

پ
پرویز گلی 1398-03-08

سلام مانیتور خودروی تیگو ۷ جدید با این همه کلاس بسیار ساده است حتی به مو بایل هم وصل نمیشود و هیچ نرم افزاری ندارد حتی یک نقشه خوان در صورتی که در خودروهای دیگر مانیتور سیم کارت میخوره و دارای حافظه میباشد

پ
پرویز گلی 1398-02-22

سلام چرا در خودروی تیگو ۷ جدید موبایل به خودرو وصل نمیشود و مانیتور خودرو کاملا ساده است حتی سیستم نقشه خوان هم نداردو مانیتور فقط جهت وصل صوتی از طریق بلوتوث و تنظیمات ماشین کاربرد دارد در صورتی که چنین خودروی لوکسی بااین همه تعریف مانیتوری کامل با قابلیت وصل سیم کارت را داشته باشد نه اینقدر ساده که به موبایل هم وصل نمیشود با تشکر