خودرو تیگو ۵ یکی از زیباترین، لوکس ترین و شیک ترین خودروهایی است که توسط شرکت چری طراحی، ساخته و روانه ی بازار فروش شده است. قیمت تیگو ۵ در کشور ما در سال ۱۳۹۹  حدود هفتصد و پنجاه میلیون تومان می باشد. به عبارتی می توان گفت قیمت تیگو ۵ مدل ۹۹ هفتصد و پنجاه میلیون تومان است. قیمتی که در بالا ذکر شد، قیمت ماشین چری تیگو ۵ جدید اکسلنت مدل ۹۹ صفر با رنگ سفید می باشد که توسط شرکت مدیران خودرو عرضه و در بازار به فروش می رسد. کشور سازنده ی این خودروی لوکس چین می باشد. این خودرو به واسطه ی زیبایی هایی که دارد طرفداران و علاقه مندان خاص خود را داشته و توسط سخت پسندها به خوبی انتخاب و تایید می شود. این خودرو با نام چری تیگو ۵ هم شناخته می شود. قیمت چری تیگو ۵ در سال گذشته تقریبا پانصد و پنجاه و هشت میلیون تومان بوده است. برای خرید این خودرو می توان به صورت اقساطی نیز اقدام نمود. شرایط فروش اقساطی تیگو ۵ را هر ساله شرکت مدیران خودرو تعیین می کند و در سایت همین شرکت منتشر کرده و در اختیار متقاضیان خرید اقساطی خودروی تیگو ۵ قرار می دهد. قیمت ماشین چری تیگو ۵ همان طور که در بالا گفتیم حدود هفتصد و پنجاه میلیون تومان است.

تیگو جدید 5 (شرایط قروش فوری مدیران خودرو)

در صورت فروش اقساطی تیگو ۵ نحوه ی بازپرداخت قسط های آن دوازده ماهه تا شصت ماهه می باشد. نحوه ی تحویل خودرو چری تیگو ۵ نیز حداکثر در طول چهل و پنج روز کاری از سوی شرکت انجام می شود. خریداران این خودرو زیبا و خاص در صورت خرید اقساطی خودروی تیگو ۵ مبلغ پیش پرداخت را که از سوی شرکت مدیران خودرو تعیین شده است پرداخت می کنند اما می توانند مابقی هزینه ی خرید خودروی تیگو ۵ را به صورت قسط های متوالی به شرکت پرداخت نمایند. افرادی که قصد خرید داشته و ثبت نام می کنند باید سی درصد قیمت تیگو ۵ را به عنوان مبلغ پیش پرداخت به حساب شرکت واریز نمایند.

مدیران خودرو تیگو ۵

از طرف مدیران خودرو شرایط فروش تیگو ۵ به طور متناوب، هر ساله اعلام می شود. برای خرید خودروی تیگو ۵ شرایط فروش به صورت نقدی و اقساطی از سوی مدیران خودرو تعیین و اعلام می شود. با اعلام فروش نقدی و اقساطی از سوی مدیران خودرو متقاضیان و خریداران خودروی تیگو ۵ در سایت مربوط به مدیران خودرو شروع به ثبت می کنند. ثبت نام محصولات مدیران خودرو زمانی به پایان می رسد که ظرفیت مورد نظر این شرکت برای تعداد خودروی تیگو پنجی که شرکت قصد فروش آن ها را دارد تکمیل شده و به پایان برسد.

شرایط کامل پیش فروش و خرید اقساطی تیگو 5

در طول طرح فروش اجرا شده از سوی مدیران خودرو متقاضیان می توانند نه تنها برای خودروی تیگو ۵ بلکه برای هر کدام از محصولاتی که از سوی شرکت مدیران خودرو معرفی می شود ثبت نام نمایند. شرایط فروش اقساطی تیگو ۵ به گونه ای است که تمام خودروهای معرفی شده برای فروش اقساطی حداقل طی سی روز به متقاضی تحویل داده خواهد شد. میزان سود مشخص شده برای فروش اقساطی خودروی تیگو ۵ نزدیک به بیست و یک درصد می باشد. همچنین بازپرداخت قسط های خرید این خودرو از دوازده ماه تا شصت ماه متغیر می باشد. به طور کلی در فروش اقساطی مدیران خودرو قسط های پرداختی از سوی خریداران خودروی تیگو ۵ دارای بازپرداخت دوازده ماهه، بیست و چهار ماهه، سی و شش ماهه، چهل و هشت ماهه و شصت ماهه می باشد.

ویژگی های خودروی چری تیگو ۵

در طراحی و ساخت این خودرو ظرافت و دقت بسیاری به کار رفته است. به گونه ای که فضای داخلی این خودرو برگرفته از ظاهر زیبای ماهی می باشد. در اتاقک خودروی تیگو ۵ یک صفحه نمایشگر جذاب هشت اینچی وجود دارد. وجود این ویژگی فضای داخل خودرو را کاملا خاص و متفاوت می کند. همچنین برای سفرهای طولانی که با این خودرو صورت می گیرد می تواند یک وسیله ی مطلوب از سوی سرنشینان محسوب شود. نکته ای که در خصوص ظاهر شکیل و شیک خودروی تیگو ۵ می توان به آن اشاره کرد این است که در طراحی ظاهر خودروی تیگو ۵ هیچ گونه کپی برداری یا به عبارت عامیانه تر اگر بخواهیم بگوییم هیچ گونه تقلیدی از سایر خودروها صورت نگرفته است. برخی از تجهیزات و امکانات استفاده شده در این خودرو که سبب می شود این خودرو را در گروه خودروهای لوکس، لاکچری و شیک قرار دهیم، وجود تجهیزات و امکاناتی مثل چراغ های مخصوص روز، لامپ های ال ای دی، رینگ های جذاب و بسیاری ویژگی های دیگر است که در خودروی تیگو ۵ دیده می شوند.

راهنمای جامع و کامل شرایط فروش تیگو 5 مدیران خوردو

رینگ های استفاده شده در خودروی تیگو ۵ هفده اینچی هستند. همچنین این خودرو مجهز به سیستمی است که میزان باد لاستیک ها را نشان می دهد. علاوه بر آن چه گفتیم برای تمام سرنشین های خودروی تیگو ۵ ایربگ یا کیسه ی هوا تعبیه شده است. وجود تمام این ویژگی ها در خودروی تیگو ۵ سبب می شود تا سرنشینان این خودرو همواره سفری ایمن، به یاد ماندنی و فوق العاده راحت را با این خودروی زیبا تجربه کنند.

ویژگی های فنی خودروی تیگو ۵

موتور این خودروی جذاب و خاص دارای چهار سیلندر و شانزده سوپاپ می باشد. حجم موتور در این خودرو بیش از ۱۹۷۰ سی سی می باشد. حداکثر قدرت در این خودرو برابر با صد و سی و نه اسب بخار است. همچنین حداکثر گشتاور در  خودروی تیگو ۵ صد و هشتاد و دو نیوتن در متر می باشد. تنفس موتور این خودرو طبیعی می باشد. خودروی تیگو ۵ دیفرانسیل جلو می باشد. بیشینه و حداکثر سرعت در خودروی تیگو ۵ صد و شصت و پنج کیلومتر در ساعت است. وجود چنین سرعت بیشینه ای می تواند موجب شود تا قشر جوان جامعه بیش از سایرین به این خودرو علاقه مند شده و در صدد خرید آن برآیند. همچنین شتاب صفر تا صد این خودرو فقط سیزده ثانیه می باشد. ابعاد خودروی تیگو ۵ به شرح زیر می باشد. طول خودرو ۴۵۰۶ میلی متر است. عرض آن ۱۸۴ میلی متر و ارتفاع این خودرو ۱۷۴۰ میلی متر می باشد. وزن این خودرو جذاب بیش از ۱۵۰۰ کیلوگرم است و فاصله ی بین دو محور تیگو ۵ دقیقا ۲۶۱۰ میلی متر می باشد. جعبه دنده ی این خودرو از نوع سی وی تی بوده و دارای هفت دنده در حالت دستی می باشد.

خودروی تیگو ۵

وجود برخی ویژگی های خاص و منحصربه فرد در خودروی چری تیگو ۵ مدیران خودرو سبب شده تا این خودروی زیبا حتی توسط افراد سخت پسند و حساس هم انتخاب شده، تایید و خریداری شود. از طرفی شرایط فروش اقساطی تیگو ۵ که از سوی مدیران خودرو اعلام می شود نیز سبب می شود تا به تعداد خریداران این خودروی لوکس و جذاب بیش از پیش افزوده گردد. خودروی تیگو ۵ در میان خانواده ی بزرگ و سرشناس خودروهای چری، بزرگترین خودرو شاسی بلند می باشد. همچنین این خودرو در گروه خودروهای لوکس، زیبا، خاص، مشتری پسند و شیک قرار می گیرد. خودروی تیگو ۵ هم دارای یک ظاهر مدرن، امروزی و جوان پسند است و هم اتاقک آن بسیار زیبا و شکیل طراحی شده است. خودروی تیگو ۵ اولین بار در سال ۲۰۱۴ میلادی توسط شرکت چری طراحی، ساخته و رونمایی شد، در همین سال هم به بازار عرضه شد. در کشور ما ایران شرکت مدیران خودرو مسئول فروش این خودرو مدرن، لوکس و شیک می باشد.

خرید تیگو 5