بنر درباره نمایندگی مدیران خودرو

خیابان انقلاب، پل چوبی، به سمت بهارستان، جنب پل چوبی، پلاک ۷۶ ۷۷۶۸۰۹۳۲ ۷۷۶۸۱۶۹۴

مدیران خودرو یک شرکت مونتاژ خودروی ایرانی است، که از سال ۱۳۸۱ فعالیت خود را در منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید در شهر بم آغاز نمود.
مدیران خودرو مونتاژکننده ی محصولات چری ، شرکت خودرو سازی چینی می‌باشد که در دو گروه MVM و CHERY در بازار ایران عرضه می‌گردد. محصولات MVM شامل X33، X22 ، ۳۱۵ ، ۱۱۰ Sportو همچنین محصولات CHERY شامل خودروهای آریزو ۵، تیگو ۵ و تیگو ۷ می‌باشد.
آریزو ۵ چری  و X22 (پنج ستاره ایمنی) MVM 315 و MVM X33s از پرفروش‌ترین خودروهای چینی در بازار ایران هستند.

شرکت مدیران خودرو و برند چری

شرکت چری به عنوان یک شرکت بزرگ و بین المللی در کشور چین شناخته شده و جزو بزرگترین تولید کنندگان خودرو در کشور چین به حساب می آید. در سال های اخیر شرکت چری با نگرش جدید بین المللی شدن پای به عرصه رقابت نهاده و از همین روی سعی در جذب نیروهای متخصص و زبده بین المللی از دیگر خودروسازان طراز اول نموده است. اکنون شرکت چری با تولید بیش از ۲۰ محصول در بیش از ۸۰ بازار بزرگ بین المللی حضور دارد و همچنین توانسته بزرگترین مرکز تست خودرو در آسیا را تاسیس نماید.

 

نمایندگی مدیران خودرو ۳۵۰

به عنوان نماینده رسمی مدیران خودرو CHERY و MVM ، با حضور در عرصه فروش خودروهای کمپانی‌های ذکر شده در تهران نه تنها نویدگر حضور خودروهایی منحصر به فرد در صنعت خودرویی كشور بوده؛ بلكه موجب شكسته شدن محدودیت قیمت خودروهای موجود در بازار ایران و توجه به خواسته‌ها و انتظارات مخاطبان ایرانی این صنعت شده است.

دامنه فعالیت های مدیران خودرو

دامنه فعالیت‌های نمایندگی مدیران خودرو ۳۵۰ از تنوع شرایط فروش خودروهای مدیران خودرو گرفته تا نحوه متمایز خدمت‌رسانی به تمامی مشتریان خانواده چری در سراسر تهران؛ گسترش قابل توجهی یافته است. تنوع محصولات و خدمات، برگزاری طرح‌های ویژه، تحلیل و توسعه هدفمند شبكه خدمات فروش، تجهیز سرویس‌های امدادی، ایجاد مسیرهای جدید فروش، استفاده از روش‌های بازاریابی هدف‌مند در راستای شناسایی و تامین نیاز مشتریان، ارتقا میزان رضایت‌مندی مشتریان در حوزه‌های فروش و خدمات پس از فروش، از جمله تحولاتی هستند که با فعالیت نمایندگی مدیران خودرو ۳۵۰ به دست آمده است.

محصولات مدیران خودرو

نمایندگی مدیران خودرو ۳۵۰ بر تنوع و تعدد محصولات خود و متناسب‌سازی آن با نیازهای بازار اقدام نموده و آموزه‌هایی را برای بازار این صنعت به همراه داشته است که لزوماً یک محصول، یک روش فروش ندارد. این تنوع و تغییر گسترده، البته با ریسک‌هایی نیز همراه بوده است که ‌پیچیدگی‌های خاص خود را در انتخاب بهترین استراتژی به دنبال داشته است.
توسعه خدمات تحت اینترنتی نمایندگی مدیران خودرو ۳۵۰ از دیگر مواردی است که این شرکت در مسیر ایجاد ارتباط با مشتریان به كار گرفته است و اجرای آن موجب ایجاد ارتباط ساده ارائه محصولات و خدمات مجازی شده است

مدیر فروش نمایندگی مدیران خودرو 350 محسن خان محمدی

مدیر فروش

محسن خان محمدی

مدیر عامل نمایندگی مدیران خودرو 350 داریوش دهقان پور

مدیر عامل

داریوش دهقان پور

مدیر اجرایی مهرداد پور حسین

مدیر اجرایی

مهرداد پورحسین