شرایط گارانتی مدیران خودرو

اجرای رایگان خدمات پس از فروش و سرویس اولیه خودروهای ام‌ وی ام (MVM) و چری (CHERY) با هدف جلب رضایتمندی و انجام تخصصی سرویس‌های خودروهای مدیران خودرو و چری صورت خواهد گرفت.
خدمات پس از فروش مدیران خودرو نمایندگی ۳۵۰ (mvm350) در سرویس‌های اولیه خود، بازدید فنی خودرو و کلیه سیستم‌های الکتریکی و مکانیکی را چک می‌کند و همچنین، تعویض فیلتر و روغن موتور را انجام می‌دهد.
این طرح شامل کلیه مشتریانی می‌شود که خودروهای خود را از اول مهرماه ۹۷ تحویل گرفته‌اند و به خانواده بزرگ مدیران خودرو پیوسته‌اند.
سرویس اولیه برای کلیه انواع مدل‌های ام وی ام شامل سر رسید هر یک از شروط انجام سرویس‌های اجباری دوره‌‌ای اعم از پیمایش زیر ۵۰۰۰ کیلومتر اولیه و یا گذشت ۶ماه از تاریخ شروع گارانتی (سررسید هر کدام زودتر) خواهد بود که ارائه کاملا رایگان سرویس اولیه نقش بسزایی در افزایش رضایت مشتریان و فرهنگ‌سازی در راستای انجام سرویس‌های دوره‌ای به عنوان ضامن سلامت و کارکرد صحیح خودرو خواهد داشت و با توجه به همین اهمیت است که انجام سرویس اولیه و دیگر سرویس‌های ادواری در خدمات پس از فروش مدیران خودرو نمایندگی ۳۵۰ از شرایط اصلی تداوم گارانتی خودرو است.